Ab Sevdasi

yeniçeri JaNiSSaRY
Sarkozy:"Müslüman ülke Avrupalı olamaz."Evet Fransa cumhurbaşkanının verdiği demeç bu. Hala mevcut hükümetin AB sevdasını anlamakta zorlanıyorum.Ayrıca geçmiş dönem başbakanlarımızın da AB ile ilgili :AB en büyük medeniyet projesidir demelerinin avrupa sevdasının,batı sevdasının göstergesidir.Şu da bir gerçektir ki :Ülkemizin içinde Avrupa,Abd ve İsrailin olmadığı bir oluşumun içerisinde olmasının yararımıza olacağını düşünüyorum.Saygılarımla...

Ömer
Yönetici
lütfen yorumlarımıza siyaset bulaştırmadan ve kimseyi rencide etmeden yapalım.

ab sevdası yarım yüzyıllık bir sevda.ama ab bir hristiyan topluluğu bizi alacaklarını düşünmüyorum zaten bizi alırlarsa söz sahibi ab parlemantosunda nüfus olarak diğerlerinden kalabalık olduğumuz için söz sahibi türkiye olacak bizi almazlar.

ama ab reformlarının meclisden geçmesi bence mantıklı,globalleşme adına ab reformları ülkemizdede olursa belki insana verilen değer artar...

son kapalı yerlerde sigara yasağı bence çok yerinde oldu.

yeniçeri JaNiSSaRY
ab reformlarının bazıları mantıklı ve gerekli düzenlemeler ama benim ülkemin kırmızı hatlarını zorlayanlar var.mesela Türkiye'den ve K.K.T.C 'den güney rum kesimi nin tanınmasını istiyorlar.bu bence kabul edilemez.benim asıl amacım bir TÜRK BİRLİĞİ ' ni önplana çıkarmaktı.Hükümetle bir alıp veremediğim yok olanlar içinde en iyisi çok şükür..Genel olarak tüm hükümetleri eleştirmek istedim zaten...

Ömer
Yönetici
kısacası ab hâyaldır diyorum...ama her gelende hükümette yarım yüzyıldır bu işin peşinde.başkası gelsede aynı olacak...