A.P.O - Hop Şarkı Sözü

Ömer
Yönetici
Hop Bir Stop eLde Jop APO Bi Numara RApLerimle Kop Kop Dur Dur Dura Bilecegin Rock La Pop Bu Benım TeşKiLatım Hadi Sbop Hep Yek Gelemez Gine Tek Kurdun Ensesi Kalın Hemde Pek Bana SEk Senin Manitanı Getirsene Senede Bi Kere Bana Bi Merhaba Desene Sokakda Mektep Hadi Telebe RApi Elemesen Bunu Sakın Deneme Düsmanı Seyle Yere Bi Ser Hele Techno Ve extacy dende Banane Neden Bu Kavga Nedeni BeLLi Nedeni Belli Olmadanmı GeLdi 2 satır okumadan oda erdi APOnun rapleri Harbi YAhşi Ne Çarşi DAgılır KAzar Mezar Mezarı Kazan Toz Azar Azar AzraiL Listesine Senide Yazar CanCazını Alcak Ama Kim Takar Yo Tamam Bu Raptir Az Zaman Kelimeleri Uzatıp Azcık Zaman Kazan Oltaya Atlayan İnan Her Sazan Gülben Ergeni Kimler FArz Sanan Kim Az Kalan Az Calan Az Yalan Az Kokaine Domal Ömrünü Adam Sosyatik Olamadan Uyanır Komadan Gemide Kalan Kaptanı Unuttum Sanan Sen Rapsiz Kalan Ama Ben Rapsiz Yalan Bu Tantana MAkina Mevcut Hemde Cantada Cok Konusma Cakal Bı Bak Bana ( Yeah ) Kim Sevebilirki Beni Kim Kim Görebilirki Beni Kim Bomba Patlasın Diye Cekilir İpim Oynayacagın Tek Cekim P*rno FiLm Ohh Espirim Yaptın Ama Aspirin Olmadan Hasretin Hasretin İstanbul Cok Büyük Hicredin Hicratini Gördük Hadi Gidin Hani Bana Bi Bakarda Takar Der Diye Belki Dogdum Ben Rap Var Diye A... Koydum Kim Lan Bu Rock Diye ( Sus ) Rapi Bırak Yoksa Yutarım Hap Diye Raple Zina Fani Dünya Avsar Hülya Kalan Külya Belki Gercek Belki Lübya Kefen Olmasada TAbut Olurya