A.P.O - Çekik Gözüme Bakamadı Şarkı Sözü

Ömer
Yönetici
Aradı taradı benı bulamadı Çekik gözume bakamadı rapci olup benı yakamadı bırak bu rapi yapamadı

Bunamadı gene rap manı bana manı lazım ol sanada zebanı a.po dedim tirsti sankı bı yabanı sokakta oldu a.po prof 4 yada beş keş verır suvarı kefende ve şuji suratdakı sakı Tarkan ve laykref turkce konusturur manı manı relex a.po geldi flex tık tak kalpim bu nega ses oluyuom bazen ama sen bı nefes gokan al dukan dan bana bı efes geçmişin agır ama benımsın kul ve rlex beni bilirsin hayatımda sankı bı fılımsın fugiran degil ama olabilirsin

Aradı taradı benı bulamadı Çekik gözume bakamadı rapci olup benı yakamadı bırak bu rapi yapamadı
(2x)

Resmimi Cekecek teymen maruf abi evet aynen rapi mıde benım resmet dusmana göster oyle test et yunusta kankam babam uzakta kafam guzel malı uzatma iyi yaban rapi iyi yapar ayakta rapi s..ercesine yaparım rahatla ne lan bu rapmi msn connetmı Saddam hayat ruletmı kızı apo raple tatmın etdı yapdıgın tek sey chatmı rap bana reflexmı benı sevecekse olmalı yureklı kızınca kalem evet küf etdi

(6x)