A.P.O - Çakacak Şarkı Sözü

Ömer
Yönetici
A.P.O :

APO talat geç kaldı gene de rahat vede relax değişmedi bende tabiat RAPİM yanında bide kolay nakarat yeter üç albüm verdim bende rape sadaka ooo ooo oooovv kapanır biri açılır yeni yol benim hip-hop tan başka gidecek harbi yerim yok diyeceklerim şok yazdım giydiklerim bol tarzım bide harbi RAP lazım yaptım kaldır enkazı ağzı olmasa da aldım ele sazı kalem kağıtla öpüşsün onun açık kalsın ağzı boşaltır kalemi her yazdığım yazı kerkük te bile onun biliniyo adı
58 bulvar ve depo ben RAP o samim bitti yapsın APO tatar bura gettoo RAP gelir sanki meteor APO da matador bi RAP wardı benimle bide cebimdeki pasaport

NAKARAT:

APO çakacak sen sakına korkma misafir doymadan toplanmaz sofra 5 volume biraz beni gene duyacaklar RAPİME hasret kalmış tüm sokaklar (*2)

APO:

paket et hakaret değil RAP biraz rekabet egale kızım göğsün kadar açılır degaje imajım belirler senin kaderini tirajım bul ilacı APO doğduğundan beri kiracı bu yol bigün inşallah sende geçesin vallahi kabilde görmedim hiç kız peçesiz siz gecesiz orda olmaz hiç bir zengin behçesiz burda da bomba patlıyo herkes yaşar bi gecelik eceli kendine çekmek aslında bi beceri olmasa RAP ben ne ederim giderim ve de biterim söylemek hoşuma gider kız patlamış tekerin nedir söyle ederin bedevi sorar bedeli ne warsa içelim biçvar kesip biçelim getir biçerdöveri gensoru verdi mi öneri ne görevi kendi kendini öveni ölüm burda öğrenin ben söyledim o kölemi kes bileti

NAKARAT :

APO çakacak sen sakına korkma misafir doymadan toplanmaz sofra 5 volume biraz beni gene duyacaklar RAPİME hasret kalmış tüm sokaklar