A.P.O - Bu Benim Stylem Şarkı Sözü

Ömer
Yönetici
rapsizlik mı yok rapıme kaygım rape yanlıs yapana yok kı sayqım rap bu soccer baslıo mu fıghtım kımse yoktu bu benim staylım
rapsizlik mı yok rapıme kaygım rape yanlıs yapana yok sayqım rap bu soccer baslıo mu fıghtım kımse yoktu bu benim staylım
rapsizlik mı yok rapıme kaygım rape yanlıs yapana yok sayqım rap bu soccer baslıo mu fıghtım kımse yoktu bu benim staylım
kopya yapmam of kopya ****mam eypioo adım kopya yok lan kendi staylım para için yok kaygım tek bi canım var olsun oda kaybım 2 track te sıkmam canını korkma diss e stop deme kanca mezarda kosede yazar yazar mezar kazar 42 kere masallah dokunma sakın azar tek basıma ayaklarıma şinanay hıc demedım demem baba bana mama mama oldumu baba para olmadım ben fukara cebımde var para o da benım param ucup gıdecek bıqun ruh bedenden rapimi sen bilen rapimi sen dilen masa yıkılsada kafaya cek pike

rapsizlik mı yok rapıme kaygım rape yanlıs yapana yok kı sayqım rap bu soccer baslıo mu fıghtım kımse yoktu bu benim staylım
dilden gelip aklını celen hep yav para bu tek yav rapimi cek yav eve geldın araban olur sedya yov sıc ama kendı b..un olsun esne yav rapi kafesle yov yenı bı beste yav arabam olmasada sesımı kesme yav apo rap yap şu pıyasayı besle yav adımı kazıyacam kafana eypioov aha bu kadar ne kadar hadı bas b..a para bittiyse domalacaksın koka ısraılde uzi olur her coca kola tamam be sus kal yerinde kancık bı mezera tek beden kusura bakma kefen yok plastik torba getir kankam geberince kıcındakı pamuk ne marka apo bu her saat te bir track cakar valla
bu benım tarzım evet cok cok yavas yavas s..ş rapim gene revoşta rap yoksa her sokak bana tenha ıntıhar komandosuyum rapimde bomba o şimdi asker canı neler ister yemek te şap var step ne bu patlar eypioo tatar secıldımı saflar babam rauf dedemde bu gaf var dilden gelip aklını celen hep yav para bu tek yav rapimi cek yav taklit yapanların hepsi vek yav geberecekken tut son dılek yav
dilden gelip aklını celen hep yav para bu tek yav rapimi cek yav taklit yapanların hepsi vek yav geberecekken tut son dılek yav