...

bi rüya gördm..ailemden kimseye anlatamıorum üzülmesinler die..anltmzsam içime acı wercek çok biliorumm...

bundan 7 yıl önce ellrimden kayıp gitmesine engel olamadıım bitanecik buğra kağanım..kardşmm..o geldi gece rüyama..sarıldımm doyasıya öptm kokladmm..ama daa doyamamıştım o tekrrdan uçup gitti ellermdn karşı koyamadm bnmle kal diemedm doyamadm ben onaa nolurdu brz daa kalsaydı ynmdaa brz daa çekseydiimm kokusunu içimee ..
öle iştee..

belki bura yeri deildii ama sölemek istedim iştee anltmm lazımdıı öle geldii..
:gozyasi::gozyasi::gozyasi::gozyasi::gozyasi:

By.Shadow KaLb-i Mecruh.*
Uzuldum sahsen....

Biraz daha acarsan konuyu ? Yani kardesine ne olsu ? Nasil oldu ? Ne zaman oldu ?

kardeşm bundan yedi yıl öncee wefat etti kollrımn arsndaydıı..:( :( :( :(öle iştee...

siz üzüln die yazmdm ki bunu buraa sadece içimde kaldıı sürece acı weriodu raatlmm lazımdı yazdmm...ama ynede saol dşndüün için..amin inş Allh ım bize sabır werr..

Hayır böyLe şeyLer çok ilgimi çeker madem yorum yapmak istemiosn nie bu konuyu açtın

yorumLarımıza cevap vermen gerekiyor...

çok merak ediosun anlatym
kardeşm daa 9 aylık bi bebekti doktr 1yaşna kadr bebeklerde sebebsz ölüm olabilceini bunun doğl olduunu söledii...11 eylül 2001 trhnde oldu bu olayy..gece kollarmn arasında uyuyodu öleydi işte ama uyandıımda kollrmn arasında sadece cnsz bi beden wardıı...

Hmmm......

KaLbini kırdığımın farkındayım ama merak ediyorum işte hemde yorumLAra cevapta yazman gerekiyor....

Mezarı nerde ??

Hiç gidip ziyaret ediyo musunuz peki ?

eet çoğu zmn otrdğmz mahallenin brz dışında ama yürüyerek bile gidilebilio...öle iştee başka sorun war mı..