6630 virüs bulastı

stromp Yeni Üye
slm arkadaslar 6630 telefonuma virus bulastı ne yaptıysam olmadı bı turlu silemedım ne yapabılırım yardım edın

varol Yeni Üye
slm arkadaslar bu 6630 daki virüs benimde basimda telefonum kendi kendine acilip kapaniyor.bu konuda yardimci olacak arkadaslarin tavsiyelerini vede yardimlarini bekliyorum.simdiden tesekkür ederim

Ömer
Yönetici
telefona temizden format atabilirsiniz.

telefondan tüm kartları çıkarın hafıza kartı falan sonra

Telefon kapalı iken (*) (3) (Yes) ve açma kapama (Siwic) tuşlarına aynı anda elinizi basılı tutun.Daha sonra Ekranda ''Formatting'' yazısını gördüğünüz zaman elinizi tuşlardan çekebilirsiniz.Eger Telefonunuzda hiç birşey silinmediyse Hafıza kartınıza yüklediginiz Program vs..Formatlamanız yeterlidir..

telefon hafıza komple sileneceği için tüm rehber falan gidecektir.onun için yedeklerinizi alın :)

Son düzenleme:
varol Yeni Üye
teşekkürler kralex kapanma problemini hallettik ama bu seferde telefon sim kartımı tanımıyor bide buna çözüm üretebilecek arkadaş çıkarmı acaba?

varol Yeni Üye
yok arkadaşım hafıza kartını takınca yine telefon açılıp kapanmaya devam ediyor sitedeki virüs proğramlarını indirmeyi denedim onuda beceremedik rapid kapalı diğerleride ücretli görünüyor yada ben bişeyleri eksikmi yapıyorum ?

varol Yeni Üye
hallettim teşekkürler virüs proğramını indirip çalıştırdım hafızakartınıda telefonuda kurtardık teşekkürler

serciyoser Yeni Üye
merhaba arkadaşım
aynı sorun bendede var hangi programı indirdin telefona ve hafıza kartına format attım ama nafile

nebi_44 Yeni Üye
Nolur Yardim Edİn

arkdaslar ben 7610 aldım arkdasın hafıza kartını taktım sonra çıkarıdmm tlf kendi kendi kendine kapanıp açılıyor ne yapmam lazım lütfen yardım edin