4 yaşındaki kız çocuğu kaçırıldı

_MeçHuL_ [..вιя NΣFΣS нυzυя..]
4 yaşındaki kız çocuğu kaçırıldı

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinde evinden bakkala gitmek için çıkan 4 yaşındaki bir kız çocuğunun kaçırıldığı iddia edildi. Edinilen bilgiye göre, Şahinbey ilçesi Nuri Pazarbaşı, Karababa sokağında ikamet eden Recep Şen, 4 yaşındaki kızı Aliye Gülsultan Şen'in kaçırıldığını iddia etti.
Kızının dün saat üç sıralarında ninesinin evinden bakkala gitmek için çıktığını söyleyen Baba Şen, "Bakkala gittikten sonra kızımı bir daha gören olmamış. Kızım bakkalın olduğu sokağı iyi bilir ve çevrede kendisini herkes tanır. Kimsesiz ve yalnızım. Bana yardım edin. Ben 40 yaşımdan sonra baba oldum. Her insan ve her baba gibi yüreğim yanıyor. Eşim şuanda evde baygın halde yatıyor. Lütfen bana yardımcı olun. Tek umudum iyi niyetli dürüst insanların kızımı görünce bana haber vermeleri" dedi.
Kızının kaçırıldığını iddia eden Recep Şen, "Benim düşmanım ve kimseyle alıp veremediğim bir konu da yok. Bu olay benle yada ailemle alakalı bir konu değil. Bu iş birtakım menfaatçi ve çıkarcı insanların işidir. Bu olayın bizimle alakası yok. Kızım kesinlikle kaçırıldı. Çünkü kızımız bizim sözümüzden çıkmaz ve bizim söylemediğimiz bir şeyi yapmaz. Bakkalla evin arasında 10 metrelik bir mesafe var ve kendisini herkes bilir. Hatta bakkal kendisinin sokağa girdiğini bile görmüş. Ama ne olduysa o sokakta
olmuş" diye konuştu.
Kayıp olan kızının fotoğrafını öpen Baba Recep Şen, kızını görenlerin 155 polis imdat telefonunu arayarak haber vermelerini istedi.

Son düzenleme moderatör tarafından:
herkes muge ızlıo galba bende ızledm bıraz once dayısı mı yapmıs tam anlıyamadım?