2025'te evli çift kalmayacakmış...:):):)

jack_fear 5iKT[aşk]
istatistik bilimi böle demiş bugunlerde 50% ozaman, 95% 99% sanırım böle bi rakam olucakmış bosanma oranı..
soru1, bugun 25 yaşındaysak 45 yasına gelene evli kalma ihtimalimiz çokçok az ise neden evlenelim
soru2, bu ihtimal çok düşük diye evlenmemek saçmaysa ne yapmalı
soru3, ama ihtimal çok düşük, bende düşük olan bu ihtimal çocuğumda 0 olucak, bu kesin, onun dünyasında evlilik diye bişi olmıycak, e o .oktan dünyaya çocuk göndermek bile bile.. düsünsenize cocuğunuza bu dunyayı hatta bi iki nesil öncesini anlatıyosunuz, ve öyle duygusal bi cocuğunuz varki, size ' keşke beni bu iğrenc dünyaya getirmeseydiniz ' diyo.. hatta cocuğunuz hem duygusal hemde asabiyse cümleyi şöyle kuruyo ' madem 20 yıl önceden bunu biliyodunuz gözünüz nereye bakıyodu, keske beni bu iğrenc dunyaya getirmeseydiniz ' diyo, ozaman ne demeli
soru4, ' valla sorum var ama ben sormıyım artık, hatta yazdıklarımı biran evvel unutayım, bugunu yasıyım sadece ' desem mantık yanlış olurmu acaba, acaba bu, çoğumuzu 2025 te dul bırakacak olan mantık mı? Haydeeeee

Son düzenleme moderatör tarafından:
XİLAX HaRbİ KıZ
bencede öle olur artık evlilikler uzun sürmüyo hemen ayrılıyolarr.gerçi bu onların kararı saygı duymak düşer..:)