2012 Facebook, 2012 Facebook Anlamlı Sözler

deep Harbi Aktif Üye
Anlamlı Facebook Sözleri - Facebook Anlamlı Sözler 2012

2012 Anlamlı Facebook Sözleri

Bunlar sana son sözlerim sevgilim..Gidiyorum !!!
içime birikmiş kırgınlıklarımla,sana olan aşkımı cebime koydum, artık gidiyorum…
Seni yada kendimi suçlamak niyetinde değilim. Türk filmlerindeki gibi ayrı dünyaların insanlarıyız sanırım. Eskiden güldüğüm o filmlerin ne kadar gerçek olduğunu şimdi anlıyorum…
O kadar canım acıyor ki şu anda, kelimeler bile duygularımı anlatmak icin yetersiz kalıyor…
Bu ilişkinin yavaş yavaş tükenişine şahit olurken; elimden hiç birşeyin gelmemesi beni kahrediyor.. Ölecek bir hastanın başında beklersin ama çaresizsindir ya, işte bu süreci aynı öyle hissettim.
Çaresizlik ne zormuşşş…

Herşey değişecek göreceksin,yok olacak çirkin olan ne varsa.Güzelliğe bürünecek geldiğin yerler,rüzgar bir başka esecek,karanlık dünyama ışık dolacak SEN GELDİĞİN ZAMAN.

Dost olacak herşey bana,matem tutmayacağım sensizliğe,ağlamayacağım yoksun diye dudakalarımdan hasret şarkıları dökülmeyecek,SEN GELDİĞİN ZAMAN.

İnsan sevdigi için yaşayamıyorsa, sevdigini haketmiyor demektir. Biz bu aşk için savaşalım biricigim. Seni çok ama çok Seviyorum

Sen Her Zaman Benim Mabedim...Sen Her Zaman Benim Bal Kokulu Meleğimdin..Düştüm Bir Acı Sevdaya Hüzünlü Hüzünlü Seni Görsem Olur Buralar Hep Gürültü...

BAZEN UĞRAR YALNIZLIKLAR BENİM DURAĞIMA, SENSİZLİĞİN ADRESİNİ SORARLAR. DERİM Kİ O ARTIK BURADA DEĞİL.. KENDİNİ KANDIRMADAN GİTTİ BOŞ SEVDALARA…

Kaybettiklerimi Dikkate Alsaydım Neler Olurdu Neler...Ben Kazandıklarıma Bakarım..Onları Olanlarla Bitenlerle Hatırlarım...!

UMUTSUZ SEVDALARIN ODAĞINDAYIM. BİLEMEDİĞİM NE VARSA HEP AMA HEP İÇİNDEYİM. SENSİZLERE İSYANLARDA SENSİZLİKLERE FERYAT FİGANLARDAYIM…

Solan Güller Misali Sende Kaybolup Gittin Benliğimde...Ben Seni Senden Daha Çok Sevdim Yüreğimle

Bedenimle Sevip Okşuyorum Seni... Rüyalarımın İnsanı

DUDAKLARIN ÇIKMIYOR O İKİ SÖZ.. OYSAKİ BENİM İÇİN NE KADAR DÜRÜST VE BASİT BİRŞEYDİ.. MADEM SEN BANA SÖYLEMİYORSUN.. BEN SANA SÖYLEYEYİM. SENİ SEVİYORUM !

Dün gece gözlerine baktım.. Eskisi gibi aşk dolu bakışların kırıntısını aradım, bulamadımm. Aşkımı ayakta tutabilmek için ne kadar mücadele ettiysemde, kazanamadığımı anladım.
O yüzden gidiyorum…
Ben şimdi gidiyorum sevgilim !..
Ben son nefesime kadar seni sevmeye devam edeceğim..
Bir gün dosta ihtiyaç duyarsan, olurda ağlamak istersen ben burdayım.. Sana kalbimin kapısı her zaman açık…!!

Seni Gördüğüm İlk Andan Beri Hayatımın Seyri Değişti,Bir Acayip Oldu Dünyam.. Seni Severken Ölmek Öyle Bir Duygu Ki..Bunu Cümlelere Dökemez Oldum Ey Sevgili