%100 gercek

Garip Olaylar bölümünde yer alan bu konu berkmc tarafından paylaşıldı.

 1. berkmc

  berkmc Üye

  Benim anlatcağım şeyy, tamamiylee tanıklarıyla beraber yaşadığım günlük hayatın içinden bir olaydır....

  Annemin dayısının 4 sene üstüne bir erkek çocukları dünyaya geldi, fakat bebiş daha 15 günlükken bir anda rahatsızlanarak vefat etti... Hemen hastane, otopsi falan hiçbirr sonuç bulunamadı, yani neden öldüğü anlaşılamadı... Yaklaşık 2 sene sonra eşi yeniden bir bebek dünyaya getirdi yine erkek bebekti bu, ama bu bebişide 18-20 günlük falan ken yine ani şekilde öldü. Yine otopsi ve yine hiçbirr şey bulunamadı. Tabii dayımların psikolojik durumları bozuldu.

  Birkaç sene tıbbi olarak herşeylerini araştırttılar, sonuçlar hepp normaldiii..
  Son çare olarak (aslında ailecek inanmadığımız halde) bir hocaya başvurdular..
  Hoca kendi evinde hem dayımızı hem yengemizi inceledikten sonra bir de evlerine gitmek istedi.Dayımlarda o kadar çaresiz durumdaydılarki kabul etmek zorunda kaldılar. Tabi o hocaya dayım-yengem dışında biz inanmıyorduk. Hatta o eve geldiğinde annem içinden "nerden geldi bu adam" demiş.
  adam içeri girdiğinde anneme bakarak "sabırlı ol göreceksin neden geldiğimi" dedi ! annem şok oldu o anda, biz de şaşırdık tabi.

  Neyse hocanın yengemlerin evinde yapmış olduğu bitakım hareketler sonucu bulgusu : o evde orası uzun yıllar önce bir harebeyken (şimdi apartman) orada bir ailenin yaşadığı ve bunların yıllarca sahip olmayı bekledikleri erkek bebekleri öldükten sonra, karı-kocanın psikolojilerinin bozularak ortadan kaybolması ve şimdii uzun yıllar geçtiktenn sonrada, tam olarak hatırlayamıyorum karı-kocadan biri veya o ölen bebeklerinin ruhu geri gelip burada doğan erkek bebeklere tahammül edemeyip boğuyormuş.(namazında abdestinde olan insanlara bişey yapmıyolarmış ama)
  Bir dünyaa şey anlatmıştı; o ewden taşınıp başka bir yere giderek ama hem gitmeden önce hemde gittikten sonra bazı uygulamalar yaparak rahata kavuşcaklarını ve o iki erkek bebeklerinin geri geleceğini sölemişti.
  yengemler çaresiz inandılar....

  Oradan 96 yılında taşındılar, hocanın dediği herşeyii yaptılarr. gerçektennn 98 yılında we 99 yılında iki erkek çocukları oldu.
  Hem inandık hem şaştık hemde tesadüftür diye yorumladıkk...
  Yengemlerin oturduğu o eski evlerinde hiç bebek sahibi olmaya müsait genç çift yoktu, herkes yaşlı ve kalabalık aile olduktan sonra oraya gelmişlerdi, o evde bizim bildiğimiz bir yengemler çocuk sahibi olmuştu.

  Amaaaaaaaaa iştee bu inanılmazz : yengemler taşındıktan bikaç sene sonra o apartmanın bi katındaki bir kadının 1 yaşında oğlunun yine -sebebsiz yere- öldüğünüü duydukkk.. (halbuki hoca o eve birsürü dualar okumuştuda gelmesinler diye)

  Şimdi ister inanın ister inanmayınnn , ben artık böyle şeylere inanır oldum bu olaydan sonra, şimdi yengemler de şükrediyolar ve her daim dua ediyolar iki kocaman oğulları sağlıklı bi biçimde yaşıyorr...
  O dier evden de haber alamıyoruz ama kimler oturuyor neler oluyorr merak ediyoruzz....

  (alıntıdır bna inandırıcı geldi yorum sizin .... )
   
 2. berkmc

  berkmc Üye

  asrkadaslar bakıp geciosunuz yane bi yorum yapın cokmu zor allah askına yaw biz bunu sizin icin arastırıoruz lutfen biras saygı
   
 3. karakral26

  karakral26 Yeni Üye

  ürpertici insancıklar kurtulmuş sevindim
   
 4. MilitaNs

  MilitaNs Yeni Üye

  sacma ALLAH katinda bebekler gunahsiz dir ve birinin ruhu gelecekte bebegi oldurecek :olumsuz:
   
 5. TasteTheBlood

  TasteTheBlood Yeni Üye

  Olm en başa yazsaydın ya alıntıdır diye yalan olm ya bi kere ruhlar öldükten sonra gelemezler Allah onları kendi himayesine alır...Kur-anı Kerim`de yazıyormuş sanırım(Babam demiştim)
   
 6. mehmet665

  mehmet665 Üye

  evt doğru Allah onları ancak isterse geri gönderir..ki Allah,suçsuz iki bebeğin ölümünü de istemez..
   
 7. III.Ahmet

  III.Ahmet Üye

  katılıyorum